Tamam en guzel pozlarindan biri sayilmaz ama burda ne basardin bilsen o minicik bedeninle :)
Kas gelisimin icin seni arada bir yuzustu yatirip kollarini vucudunun altina almamiz gerektigini soylemislerdi. Uslu bir anne olarak tabiki soylenilenleri yerine getirmek uzere oyun dosegimizi aldigimiz gibi senin icin henuz ucsuz bucaksiz olan yatagimiza gittik.  Yuzundende anlasilacagi uzere o an sen oyle durmak istemiyordun. Kaka anneyim ben, dinlemedim seni. Sense kizdin sinirlendin mizmizlandin. Baktin olmadi basladin debelenmeye. iki inatci keci, ha ha hay,ha ha hay, ha ha ha ha hay :))
Hooop sirtustu yattin ve yuzunde kocaman bir gulumseme belirdi.

Evet artik donebiliyosun. Simdilik yuzustu yattiginda sirtustu donebiliyosun ve sirtustu yattiginda yan donebiliyosun. Sanirim tamamen donebilmene artik ramak kaldi. Hala sadece yuzustu yatarak uyuyabiliyosun. Eh artik donebildigin icin uykun yoksa eger ben seni yatirir yatirmaz hooop donup o kocaman gozlerinle bana bakip "Agggguuu" diyosun. Eh gelde gulme buna :)
Uyandiginda artik hemen aglamaya baslamiyorsun. Once donup bir sure kendi kendine eglenip, slklLdlktan sonra sesin cikiyor. Bazen sana bakmak icin odaya girdigimde uyanmis ve donmus olarak seni buluyorum. super biseymis bu :)


1 yorum:

Leylek dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.

Bir varmis bir yokmus..

Evvel zaman içinde kalbur saman içinde, birbirinden çok uzakta, farklı ülkelerde yasayan iki masal kahramanı varmış. Her ikisi de birbirinden habersiz başladıkları masallarının 20ci yıllarının başında masalları kesişmiş ve böylece birbirlerinin masalında başrol oynamaya başlamışlar..

Masal bu, kotu karaktersiz masal olur mu. Bu iki gencin masalında rol oynayan kotu karakterin adi şanssızlık, büründüğü sekilse hayat şartlarıymış. Bu iki gencin peşini bir turlu bırakmazmış kotu karakter.. Hiç kotu biten ve kotu karakterlerin galip geldiği masal duydunuz mu?
İşte bu masaldaki kahramanlarda pes etmemişler, çalışmışlar çabalamışlar.. Aradan zaman geçmiş ve bir gün bu iki kahramanın hayatına minicik bir havhav girmiş. O günden itibaren iki kahraman içinde birbirlerinden aldıkları keyfin ve zevkin yanında bir keyif daha eklenmiş.
Masal ya, bu iki genç ve havhav az gitmişler uz gitmişler, dere tepe düz gitmişler.. Karşılarına çıkan kotu karakterle savaşları bazen çok çetin, bazense çok kolay geçermiş.. Hep galip gelmişler..
Yıllar geçmiş bu iki kahraman ve havhavlari basbayağı yuva yapmışlar.. Öyle ki, bu yuvaya birde minik kahraman gelivermiş. Bu minik kahramanın adini ise Nil koymuşlar..
Masal devam etmekte.. Bu Bloğun amacı, minik kahramanın maceralarını ve gelişimini kahramanların dili döndüğünce, bulabildikleri kelimelerle kaleme dökmek. Uzak mı uzak ülkede yasayan kahraman ailelerin miniki takip edebilmesi..
Minik kahraman, miniklikten çıktığında hoşuna gideceği küçük bir hatıra bırakmak..


Leylekin sepeti

Kim ne yazmis ?

Takilanlar