Bugun yine kontrolun vardi arti asi oldun. Asi diil tabiki :))) Kuyruklu s ile olanindan oldun.
Gelisimine soyle bir goz atalim.
Dogdugunda 2740 gram ve 48 cm;
1 aylikken, 3985 gram ve 52 cm;
2 aylikken, 4720 gram ve 54,5 cm veee
3 aylikken, 5840 gram ve 60 cm sin !!

Bence bu kutlamaya deger. Gectigimiz aylarda fazlasiyla agladin agrilarin yuzunden. Gulusunle hatirlamak istiyorum senin bu gunlerini.. Babasi isirinca, orasini burasini minciklayinca ve abuk hareketler yapinca kahkaha atan ve henuz 3 gunlukken gulmeyi kesfeden Nil bocukum;


 

Nedense resimlerde tombilik gorunuyosun. Hani kameralar 5, 10 kilo fazla gosterirmis onu biliyorumda. Hepi topu 5 kiloluk bisiysin zaten :)

Bugun sana yeni ciciler aldik. Simdilik 56 beden giyiyosun (56 cm lik yani). Yeni cicilerimiz 62 beden .. Cogu daha buyuk geldigi icin hevesimi alip giydiremedim sana. Halamizda senin icin yine bir paket hazirlamis gondermis, bugun yarin gecer elimize. Burdanda halamiza tekrar tesekkur ediyoruz.
Babamiz suan beni slklstlrlyor isi varmis, daha sonra tekrar donerim buraya..

0 yorum:

Bir varmis bir yokmus..

Evvel zaman içinde kalbur saman içinde, birbirinden çok uzakta, farklı ülkelerde yasayan iki masal kahramanı varmış. Her ikisi de birbirinden habersiz başladıkları masallarının 20ci yıllarının başında masalları kesişmiş ve böylece birbirlerinin masalında başrol oynamaya başlamışlar..

Masal bu, kotu karaktersiz masal olur mu. Bu iki gencin masalında rol oynayan kotu karakterin adi şanssızlık, büründüğü sekilse hayat şartlarıymış. Bu iki gencin peşini bir turlu bırakmazmış kotu karakter.. Hiç kotu biten ve kotu karakterlerin galip geldiği masal duydunuz mu?
İşte bu masaldaki kahramanlarda pes etmemişler, çalışmışlar çabalamışlar.. Aradan zaman geçmiş ve bir gün bu iki kahramanın hayatına minicik bir havhav girmiş. O günden itibaren iki kahraman içinde birbirlerinden aldıkları keyfin ve zevkin yanında bir keyif daha eklenmiş.
Masal ya, bu iki genç ve havhav az gitmişler uz gitmişler, dere tepe düz gitmişler.. Karşılarına çıkan kotu karakterle savaşları bazen çok çetin, bazense çok kolay geçermiş.. Hep galip gelmişler..
Yıllar geçmiş bu iki kahraman ve havhavlari basbayağı yuva yapmışlar.. Öyle ki, bu yuvaya birde minik kahraman gelivermiş. Bu minik kahramanın adini ise Nil koymuşlar..
Masal devam etmekte.. Bu Bloğun amacı, minik kahramanın maceralarını ve gelişimini kahramanların dili döndüğünce, bulabildikleri kelimelerle kaleme dökmek. Uzak mı uzak ülkede yasayan kahraman ailelerin miniki takip edebilmesi..
Minik kahraman, miniklikten çıktığında hoşuna gideceği küçük bir hatıra bırakmak..


Leylekin sepeti

Kim ne yazmis ?

Takilanlar