Yillar oluyor boyle kar gormemistim burda.. Senin sansin iste, persembeden beri her yer bembeyaz, karin keyfini cikarmaya calisiyoruz. Seni usutecegiz endisesiyle cok fazla duramiyoruz disarida.. Aslinda seni karin icine atip oyle resimlerini cekecektim ama kiyamadim sana. Dua et bir rus ailesine falan denk gelmedin yoksa coktan buzlu suya atilmistin herhalde :)
Biz seni ayi postunun icine sararak bir kac kare yakalamakla yetindik..  
(Melis ablan kiskansin, ilk kar gorusu kim bilir ne zaman olacak :D)
 

1 yorum:

Sheena dedi ki...

:( Hain annesi olan zavallı Nil :)))
kıskandıracağım ben de anneni..
Melis senin kadarken denize bile girmişti hiih...

şaka bir yana, Melis 20 yaşına kadar kar göremeyecek galiba...
Pozlar süper bu arada.. özellikle son fotoya bayıldımmm...

Bir varmis bir yokmus..

Evvel zaman içinde kalbur saman içinde, birbirinden çok uzakta, farklı ülkelerde yasayan iki masal kahramanı varmış. Her ikisi de birbirinden habersiz başladıkları masallarının 20ci yıllarının başında masalları kesişmiş ve böylece birbirlerinin masalında başrol oynamaya başlamışlar..

Masal bu, kotu karaktersiz masal olur mu. Bu iki gencin masalında rol oynayan kotu karakterin adi şanssızlık, büründüğü sekilse hayat şartlarıymış. Bu iki gencin peşini bir turlu bırakmazmış kotu karakter.. Hiç kotu biten ve kotu karakterlerin galip geldiği masal duydunuz mu?
İşte bu masaldaki kahramanlarda pes etmemişler, çalışmışlar çabalamışlar.. Aradan zaman geçmiş ve bir gün bu iki kahramanın hayatına minicik bir havhav girmiş. O günden itibaren iki kahraman içinde birbirlerinden aldıkları keyfin ve zevkin yanında bir keyif daha eklenmiş.
Masal ya, bu iki genç ve havhav az gitmişler uz gitmişler, dere tepe düz gitmişler.. Karşılarına çıkan kotu karakterle savaşları bazen çok çetin, bazense çok kolay geçermiş.. Hep galip gelmişler..
Yıllar geçmiş bu iki kahraman ve havhavlari basbayağı yuva yapmışlar.. Öyle ki, bu yuvaya birde minik kahraman gelivermiş. Bu minik kahramanın adini ise Nil koymuşlar..
Masal devam etmekte.. Bu Bloğun amacı, minik kahramanın maceralarını ve gelişimini kahramanların dili döndüğünce, bulabildikleri kelimelerle kaleme dökmek. Uzak mı uzak ülkede yasayan kahraman ailelerin miniki takip edebilmesi..
Minik kahraman, miniklikten çıktığında hoşuna gideceği küçük bir hatıra bırakmak..


Leylekin sepeti

Kim ne yazmis ?

Takilanlar